უწყვეტი კვების წყარო: EAST EA280 800VA/480W Line Interactive UPS LED
Rated 0 out of 5
მოკლე აღწერა
კოდი:
13383U
გაქვთ კითხვები? მოგვწერეთ info@bedishop.ge
უსაფრთხო გადახდის მეთოდი
უფასო მიწოდება 250+ ლარის შეკვეთაზე
სწრაფი და სანდო მომსახურება
130,00
Availability: 29 in stock
Payments Grey
დამატებითი ინფორმაცია
ძირითადი მახასიათებლები
  • ბრენდი EAST
  • მოდელი EA280
  • პროდუქტის ტიპი ხაზოვან-ინტერაქტიული UPS
  • სიმძლავრე 800VA / 480W
ელექტრო მახასიათებლები
  • შემავალი ძაბვის დიაპაზონი 162-295Vac (220/230/240V-სთვის)
  • გამომავალი ძაბვა (ბატარეის რეჟიმი) 220/230/240Vac±10%
  • გამომავალი სიხშირე (ბატარეის რეჟიმი) 50/60Hz±1% (ავტომატური ამოცნობა)
  • ტალღის ფორმა (ბატარეის რეჟიმი) იმიტირებული სინუსური ტალღა
  • გადართვის დრო ტიპიური 2-8ms, მაქს. 12ms
ბატარეა
  • ბატარეის მოცულობა 1 x 12V / 8Ah
  • დატენვის საშუალო დრო 6-8 საათი
დაცვა და ფუნქციები
  • ძაბვის რეგულირება ავტომატური ძაბვის რეგულირება (AVR)
  • დამატებითი ფუნქციები ცივი სტარტის ფუნქცია, LED დისპლეი
ფიზიკური მახასიათებლები
  • ზომები (სიგანე x სიღრმე x სიმაღლე) 10 x 28 x 14.2 სმ
  • წონა 4.9 კგ
Help
– შეარჩიე სასურველი პროდუქტი და დაამატე კალათაში
– მიუთითე მისამართი, რომელზეც შეკვეთის მიღება გსურს
– აირჩიე რა დროს გინდა შეკვეთის მიღება
– აირჩიე გადახდის მეთოდი
21:30 საათის შემდეგ შეძენილ პროდუქციას მეორე დღეს სასურველ დროს მიიღებ.
როცა კურიერი შენკენ გამოემართება, შეგიძლია მის ადგილმდებარეობას თანადროულად დააკვირდე.
რეგიონებში შერჩეულ ნივთს / ნივთებს 3-5 სამუშაო დღეში მიიღებ.
შეძენილი პროდუქციის დაბრუნება და გადახდილი თანხის ანაზღაურება შესაძლებელია იმ შემთხვევაში, თუ:
– პროდუქტის შეძენა უბრალოდ გადაიფიქრე
– კურიერის მოტანილი პროდუქტი ან პროდუქტის მონაცემები არ ემთხვევა შენ მიერ VELI.store-ზე შეკვეთილს
– აღმოაჩენ, რომ ველიზე შეძენილ პროდუქტს აქვს ქარხნული წუნი\- Შემთხვევით სხვა პროდუქტი გამოიწერე
– მიწოდების დროს პროდუქტი დაზიანდა
– ჩვენი მხრიდან ვერ მოხერხდა შეძენილი პროდუქტის შეთანხმებულ დროს მოწოდება.
შეფასებები
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
შეაფასე
{{ userData.canReview.message }}
Availability: 29 in stock